Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype

Badanie detektywów we Wrocławiu

Badanie detektywów do licencji we Wrocławiu Zawód detektywa cieszy się coraz większą popularnością. Z ich usług korzysta coraz więcej osób, często zrażonych niewydolnością naszego systemu ścigania i sprawiedliwości. Bardzo często ustalenie adresu ojca dziecka, pomaga matce wyegzekwować alimenty od swojego ex-małżonka, który przebywa za granicą, lub pomóc ubezpieczycielom wykryć oszustwo ubezpieczeniowe.

Tym nie mniej przed podjęciem wykonywania tego zawodu, przyszły detektyw musi uzyskać licencję [art. 4 Ustawy].

  • Ustawa o zawodzie detektywa nakłada w artykule 41 [oprócz wielu uciążliwych biurokratycznych obowiązków] konieczność poddawania się okresowym badaniom lekarskim i psychologicznym, przez uprawniony personel służby zdrowia.
  • Wychodząc na przeciw potrzebom detektywów oraz osób ubiegających się o licencję, moja pracownia psychologiczna i gabinet lekarski oferuje wykonanie niezbędnych badań w trakcie jednej wizyty.[ Dz.U. 2011 nr 251 poz. 1511.]

Badania ważne są przez 5 lat z wyjątkiem detektywów długotrwale chorujących [powyżej 6 miesięcy] lub na wniosek organu wystawiającego licencję. Całkowity koszt badań to 250 zł. Cena obejmuje badanie lekarskie i psychologiczne z wystawieniem orzeczenia wymaganego przez policję. Na badania detektywów obowiązuje rejestracja internetowa, z podaniem nr PESEL i adresu. Pomogliśmy już kilkudziesięciu detektywom w wypełnieniu tego obowiązku, więc jeżeli uważasz, że czas to pieniądz to zapraszamy serdecznie !!W gabinecie uzyskasz całościową informację, o podstawach prawnych badania detektywów do licencji.

Część detektywów nie praktykuje w zawodzie, ale badania są niezbędne w celu przedłużenia licencji [na Policji]. Badanie detektywów do licencji we Wrocławiu powrót do strony głównej.

Podziel się:

Odpowiedzi


Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania

Gemme - Aplikacje internetowe