Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype

Kontrola Zus w domu chorego

Kontrola Zus w domu chorego witam, mam pytanie zachorowałem na grypę i dostałem 5 dni zwolnienia L4, leżące . Drugiego dnia ktoś zadzwonił do domofonu mówiąc że jest lekarzem z Zus i chce mnie zbadać . Zdziwiłem się bardzo aby drugiego dnia mógł ktoś do mnie przyjść z zUS-u, tym bardziej iż ta osoba nie przedstawiła się imieniem i nazwiskiem. Biorąc pod uwagę okres noworoczny obawiałem się, czy aby ktoś nie podszywa się pod "lekarza z Zus " , tym bardziej że pytał co mi jest.
Odpowiedziałem że mam grypę i gorączkę, źle się czuję i byłem już badany w przychodni i chcę w spokoju odpoczywać. Odszedł, patrząc przez okno nikogo nie zauważyłem, po tym zdarzeniu byłem święcie przekonany, że miałem do czynienia z oszustem. W dniu 11.01.2010 przyszło pismo że odmówiłem badania i lekarz zabrał mi chorobowe, które już dawno się skończyło. Mam pytanie, czy mógł tak postąpić, nie informując mnie o tym, że w przypadku nie poddania się badaniu zabierze chorobowe, lub dlaczego ktoś z Zus nie zadzwonił telefonem i przekazał mi informacje że to był lekarz orzecznik ,bo do dnia dzisiejszego nie byłem pewien.

Moja odpowiedź Podobny przypadek kontroli Zus w domu pacjenta, gdzie chory powinien leżeć, opisałem na innej stronie. Kontroli Zus w domu pacjenta, gdzie chory powinien leżeć.

Podziel się:

Odpowiedzi


Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania

Gemme - Aplikacje internetowe