Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype

Miedzynarodowe Świadectwo Zdrowia Marynarzy

Mam pytanie dotyczące Międzynarodowego Świadectwa Zdrowia dla marynarzy we Wrocławiu. .Badania okresowe medycyna pracy Wrocław W poniedziałek tj 14.12.2009 rozpoczynam kurs zintegrowany bezpieczeństwa w Akademii Morskiej w Gdyni, zostałem poinformowany, że do książeczki żeglarskiej dalekomorskiej będę również potrzebował tego właśnie świadectwa w języku angielskim. Takie badania można wykonać w instytucie w Gdyni. Świadectwo zdrowia morskie dla marynarzyMieszkam na Dolnym Śląsku i na internecie znalazłem ofertę Pańskiego gabinetu, chciałbym dowiedzieć się, czy takie badanie wykonane u Pana wraz z angielskojęzycznym świadectwem będzie honorowane w Urzędzie Morskim w Gdyni do wydania książeczki żeglarskiej dalekomorskiej oraz świadectwa młodszego motorzysty. Proszę również podać mi cenę takiego badania i najbliższy wolny termin. Dziękuje i pozdrawiam. Po dokładniejszym przeglądnięciu oferty Pańskiego gabinetu, znalazłem możliwość wyrobienia u Państwa żółtej książeczki wraz z szczepionką /yellow fever/ .

Mam nadzieje ze wszystko wraz z badaniem można wykonać w ciągu jednego dnia. Pozdrawiam Miedzynarodowe Świadectwa Zdrowia Marynarzy Zwolnienie lekarskie porady powrót do strony głównej

Podziel się:

Odpowiedzi


Maltańskie świadectwo zdrowia dla marynarzy

Czy można u pana wyrobić Maltańskie świadectwo zdrowia dla marynarzy . Mój adres marcin30sg@wp.pl pozdrawiam

Marynarz z Górnego Śląska

Witam Pana
 
Znalazłem pana gabinet na dolnym śląsku ja jestem z Górnego Śląska i na rękę mi by było podjechać i odnowić moje  świadectwo zdrowia.
Posiadam obecnie świadectwo zdrowia Międzynarodowe ważne jeszcze do listopada tego roku, z tym że mój pracodawca ma wewnętrzny przepis i chce bym robił takie świadectwo co roku. Mam pytanie czy można to świadectwo wystawić  na  kolejny rok od teraz, czy muszę przeprowadzić wszystkie konieczne badania w celu wystawienia tego świadectwa raz jeszcze ?
 
Mam 33lata , pływam na stanowisku 1 oficera mechanika , na morzu pracuję od 2001 roku.
pozdrawiam i proszę o kontakt jeśli można telefoniczny na....
 
z poważaniem
 
 

Postaram się zrobić krew mocz itd na HIV robiłem do tego świadectwa co mam to nie będzie potrzeby chyba ? W który dzień do Pana przyjechać?

@Proszę przyjechać i zrobimy wszystko na miejscu.

Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania

Gemme - Aplikacje internetowe