Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype

Odrobienie praktyk w szkole zawodowej

Dzień Dobry Jestem z Łódzkiego . Pisze do pana, ponieważ nie wiem do kogo już mam się zwrócić . Jestem uczniem , uczę się w zawodzie cukiernik .w 3 klasie gimnazjum miałam wypadek na zawodach w piłkę ręczną . Miałam operacje na lewe kolano . Kolano miałam całe pogruchotane pierwszą operację miałam na łękotkę przednią i przyśrodkową musiałam odczekać 2 lata na 2 operacje, która miałam na więzadła krzyżowe .
Poszłam do szkoły zawodowej, przyjęli mnie na praktyki . Po 2 lata poszłam na operacje i w pracy miałam zwolnienie lekarskie, i po szpitalne przez pół roku jeszcze oczywiście jeszcze rehabilitacje . I nie wiem co mam zrobić, bo teraz mam to całe pół roku odrabiać . Czy takie zwolnienie się odrabia . Proszę o szybką odpowiedz i dziękuję za pomoc Tak szczerze mówiąc to nie wiem, ale jeżeli wymaga to zaliczenia i wystawia się z tego jakąś ocenę, to pewnie trzeba odrobić

Podziel się:

Odpowiedzi


Odrobienie praktyk w szkole zawodowej

Witam , mam pytatnie . Mam do odrobienia pół roku praktyk roku szkolnego ale po przeliczeniu wyszlo mi 36 dni praktyk i teraz nie wiem czy mam odrabiac pol roku czy te 36 dni.

Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania

Gemme - Aplikacje internetowe