Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype

Co dalej po 182 dniach zwolnienia

witam.

Czy na podstawie wyniku TK o treści: prawostronna skolioza kręgosłupa lędźwiowego z poziomym ustawieniem kości krzyżowej. niewielki tyłozmyk L5-S1 z głeboka przepuklina tylna nieco prawoboczna schodząca nisko poniżej górnej krawędzi S1 uciskajacą na struktury nerwowe, spłycajaca prawy zachyłek boczny. w obrębie przepukliny widoczne zwapnienie. obniżenie przestrzeni m/kregowej L5-S1 z objawem próżniowym. osteofity na bocznych prawych krawędziach trzonów. na poz.L4-L5 szerokołukowa wypuklina tylna i prawoboczna z uciskiem na worek oponowy i spłyceniem nieco prawego zachyłka bocznego. na poz. L3-L4 uogólniona wypuklina, ku tyłowi uciskająca nieco worek oponowy. na poz L1-L3 dwuwypukłe wypukliny tylne bez cech ucisku., lekarz może wydać zaświadczenie o zdolności do pracy?.

Tak naprawdę, to nie wiem czy kontynuować leczenie, które od pół roku polega na połykaniu środków przeciwbólowych,
czy szukać pracy.

Za dwa tygodnie kończy mi się okres zasiłku, umowy o prace mi nie przedłużono, a lekarz nie wypisał mi papierów na świadczenie rehabilitacyjne stosując metodę spychologii.

W ten sposób przeszłam przez 8 różnych lekarzy, którzy tylko ręce rozłożyli. jeszcze chodzę to zdrowa jestem? nie znam procedur dotyczących leczenia ani zasiłków.

Niewiele wiem co ten wynik oznacza dla mnie. Przepraszam za te żale, ale dręczona niemocą i bólem już nie wiem do kogo się zwrócić i czego oczekiwać. Pozdrawiam serdecznie.

  • Typowy post opisujący system Narodowego Funduszu Zdrowia /NFZ/
  • Trzeba by szybko napisać / aczkolwiek spóźniony/ wniosek o świadczenie rehabilitacyjne.

Odpowiedz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania

Gemme - Aplikacje internetowe