Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype

Poczułam się jak śmieć

Dzień dobry
Zacznę od tego że mam przepuklinę kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, jestem po ataku rwy kulszowej, chodzę na trzecie już rehabilitacje i choć jest niewielka poprawa to do pracy (według mnie) się nie nadaję (nie mogę siedzieć, dłużej stać, podnosić ciężkich rzeczy, schylać się) pracuję fizycznie a w pracy muszę dźwigać i pracować w wymuszonej pozycji. Jestem zapisana na listę oczekujących na operację w NFZ. Dziś stawiłam się na wezwanie lekarza orzecznika w ZUS-ie. .

Była to druga kontrola (pierwsza opinia mówiła że zwolnienie jest zasadne), a dziś wielce szanowna Pani orzecznik zaczęła wyśmiewać moją chorobę, twierdziła, że wmawiam sobie ból, ponieważ ona nie widzi jakichkolwiek przyczyn bólowych i powiedziała, że zapewne udaję, że może i mam przepuklinę ale do pracy wrócić mogę. Powiedziała mi, że uzna obecne zwolnienie ale że zwróci się do ZUS-u bym znów była skontrolowana i następne zwolnienie mi cofnie.

Gdy ją zapytałam co ja mam w tej sytuacji zrobić tzn, czy ja w moim stanie mogę dźwigać usłyszałam "Niech Pani zada takie pytanie swojemu uwielbianemu neurochirurgowi" i powiedziała "Ja już z Panią skończyłam, Wyjść!" dodała jeszcze na pożegnanie "Niech sobie poszuka Pani innej pracy".
Jestem wściekła i boję się też, że naprawdę cofnie mi kolejne zwolnienie. Przecież jak pójdę do pracy a zakład wyślę mnie do lekarza, to przecież lekarz nie dopuści mnie do pracy i zostanę zwolniona no chyba, że będę udawać że wszystko jest ok i że nic mi nie dolega.
Co mam zrobić?
Bardzo proszę o odpowiedz

Odpowiedź
@Czasem można trafić na innego orzecznika /nawet w tym samym ZUS/

Odpowiedz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania

Gemme - Aplikacje internetowe