Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype

Wrocław Żerniki

Wrocław Żerniki opis osiedla we Wrocławiu Całe moje dzieciństwo oraz kariera zawodowa jest związana z wrocławskim osiedlem Żerniki. Jest ono usytuowane w zachodniej części miasta pomiędzy Kuźnikami, Jerzmanowem, Złotnikami i Strachowicami [Port Lotniczy].  • Dojazd autobusami 109, 129, 409 lub 609 lub pociągiem w kierunku Legnica [stacja Wrocław Żerniki].
  • W chwili obecnej mój gabinet jest usytuowany na ulicy Kmicica 3, lecz niedługo zostanie przeniesiony na ulicę Żernicką 215, co znacznie powinno ułatwić dojazd. W tej chwili trwają intensywne prace wykończeniowe tego lokalu użytkowego. Planowane przeniesienie gabinetu marzec/kwiecień 2009 r, po zakończeniu formalności. W Żernikach skończyłem szkołę podstawową i dojeżdżałem do Liceum Ogólnokształcącego. Żerniki naprawdę zbliżyły się do centrum Miasta Wrocławia. Obecnie osiedle podlega intensywnej rozbudowie i modernizacji, szczególnie wzdłuż ulicy Żernickiej. Poniżej chciałbym zaprezentować stronę internetową, dzięki której udało mi się osiągnąć pewien sukces w życiu, wolny od trosk finansowych oraz niezależność od jakichkolwiek szefów - po prostu kliknij - jeżeli praca od 7.30 do 15.30 z przerwą piętnastominutową na drugie śniadanie nie jest dla CIEBIE !!

    Pokaż na większej mapie

Oto kilka zdjęć pokazujących uroki tego osiedla we Wrocławiu. Pierwsze zrobiłem z ulicy Komeńskiego i pokazuje domy na Rumiankowej

Od Wrocław Żerniki 2011

Okolice ulicy Żernickiej oraz małego centrum handlowego.Zniknął nawet kiosk Ruch. Zdjęcie zrobione spod piekarni.

Od Wrocław Żerniki 2011

A oto pokaz slajdów z całego albumu.

Podziel się:

Odpowiedzi


Wiedza o Żernikach

Trochę zwietrzałe te informacje. Przejazd przez tory na Konińskiej zlikwidowali kolejarze. Gabinetu przy Żernickiej 215 nie ma, choć już wrzesień. W miejscu, gdzie miał stać wg mapy autunat telefinicxny jest wielka kupa śmieci i odrażająca rudera.
Optymizm, fajna rzecz, tyko pospolitość skrzeczy. Pocdrawiam. EK.

  • Typowy post osoby uważającej "Jakim mnie Panie B....stworzyłeś, takim mnie masz!! "
  • Cokolwiek nowego dzieje się na tym osiedlu na pewno nie spadnie z nieba, lecz to trzeba stworzyć lub wypromować. Mi się udało stworzyć ruch pacjentów do mojego gabinetu na totalne przedmieście Wrocławia z wyjątkowo fatalnym dojazdem. Po kilku latach pracy na Kmicica pozwoliło mi to zainwestować [czasy kryzysu, którego nie czuję] w nowy lokal użytkowy, przy Żernickiej i stworzyć kilka miejsc pracy. Ortografię postu pozostawiam oryginalną - być może kłania się dzieciństwo w SP nr 27 przy ul. Rumiankowej??

Widzę jakieś działania miejscowego proboszcza próbującego rozruszać miejscową społeczność. Co z tego wyjdzie ? Sam jestem ciekawy.

Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania

Gemme - Aplikacje internetowe