Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype

Przedłużenie umowy o pracę w ciąży

Przedłużenie umowy o pracę w ciąży Witam Pana, Pozwoliłam sobie napisać do Pana, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć pomocy i odpowiedzi na moje pytania. Obecnie przebywam na stażu, który odbywam w Urzędzie Miejskim od 4 marca 2009.
Umowę mam przedłużoną do 4 marca 2010. Jestem w 10 tygodniu ciąży i od 3 tygodni przebywam na zwolnieniu lekarskim, ponieważ ciąża jest zagrożona.Moje pytania: 1) Czy Urząd Pracy musi przedłużyć mi umowę do porodu? 2) Jeśli nie to czy mogę przebywać na zwolnieniu do porodu i kto za nie zapłaci? 3) Czy należy mi się jakiś zasiłek po porodzie np. macierzyński? Bardzo proszę o pomoc. Nie wiem co robić, bo zostaję bez środków do życia. Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam. Jeżeli nie jest to umowa na tzw zastępstwo, to nie ma czego się obawiać. Przedłużenie umowy o pracę w ciąży jest niejako automatyczne, wraz ze wszystkimi wymienionymi świadczeniami.

Podziel się:

Odpowiedzi


nieprawda

na stażu nie przedłużają umowy - kończy ci się staż i niema nic - ani żadnego świadczenia ani nawet zasiłku dla bezrobotnych

Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania

Gemme - Aplikacje internetowe