Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype

Czy inny lekarz może wystawić zwolnienie?

Mam pytanie odnośnie mojej sytuacji: od 11 do 31 grudnia mam zwolnienie lekarskie od ginekologa (w tym jeden dzień pobyt w szpitalu-zabieg). Umowa o pracę wygasła mi w trakcie trwania zwolnienia czyli 17 grudnia (szef podjął decyzje o jej nie przedłużaniu - w listopadzie miałam zawroty głowy i leczyłam się u neurologa -robiłam badanie tomografię komputerową). Kończy mi się zwolnienie ginekologiczne ale chce kontynuować zwolnienie od neurologa od 1 stycznia 2015 r. (zawroty głowy nadal mi się utrzymują).

 

Czy będzie mi się należał zasiłek chorobowy z ZUS mimo, że mam zwolnienia od różnych specjalistów? Proszę o odpowiedź:) pozdrawiam Ja mam pytanie mam zabrane prawo jazdy na równy rok dostałem skierowanie na badania GGPT .Jak przejdę pozytywne badanie czy odzyskam prawo jazdy czy będę musiał ponownie zdawać egzaminy na prawo jazdy. Z Poważaniem

Dzień dobry Panie doktorze poważne pytanie, czy osoba, która mieszka we Wrocławiu, ale lekarza rodzinnego ma w innym mieście może dostać zwolnienie lekarskie? Z góry dziękuje za odpowiedzCzy jest możliwość wystawienia zwolnienia L4 ? Ile to mogło by kosztować za wizytę lekarską?
Co mógłbym napisać dlaczego ? Może to Pana interesuje, może nie. Jestem zmęczony pracą i psychicznie i fizycznie. Byłem u jednego psychiatry i powiedział mi, że to normalne, gdy pradocawca wykorzystuje pracownika.
Ja jestem na tyle, zmęczony, że nie chce mi się nic robić. A sportowo byłem bardzo aktywny i dużo się udzielałem. Teraz nawet nie mam motywacji by realizować swoje plany treningowe i cele. Po prostu psychicznie jestem zmeczony. Wykorzystany niedoceniony. Chciałbym odpocząć bo urlop w kraju to niewypał. Zarabiając takie śmieszne pieniądze nie można sobie pozwolić na tzw. reset i oderwanie się od pracy. To jest denerwujące. Może mi Pan pomoże ? A jak nie Pan to może ktoś inny mógłby mi wystawić takie zwolnienie? 2-4 tygodni ?

--
Pozdrawiam Sebastian

Podziel się:

Odpowiedzi


Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania

Gemme - Aplikacje internetowe